Slnečníky Glatz

Slnečníky GLATZ

Slnečník Castello

Slnečník Typu Castello

Popis výrobku

Slnečník Castello

Slnečníky GLATZ

Názov hovorí za všetko: Castello ® má takmer rozmery malého hradu!

Stači iba málo otáčiek kľučkou a Castello sa veľmi jednoducho otvorí, pričom mu nebráni ani nábytok rozmiestnený pod slnečníkom. Či už s alebo bez volánov zaručuje pocit bezpečia pre spoločenské akcie a chráni pred vetrom a dažďom. Všetky oceľové časti sú chránené proti korózii. Castello ® M4 obsahuje napínaciu páku, ktorá môže byť zaistená vysiacim zámkom. Kruhový alebo hranatý: Castello ® je k dispozícii v modeloch K4 s kľukou a M4 s napínacou pákou. Rôzne doplnky, ako je osvetlenie a ohrev sú k dispozícii na výber ako príslušenstvo. Individuálne reklamné potlače sú možné.

Materiály a technológia:

Profilovaná teleskopická tyč a voľné rameno sú vyrobené z hliníka, s krytmi vyrobenými z vsyntetického materiálu vystuženého sklenným vláknom. Vysoko odolný syntetický teflónom modifikovaný materiál bol použitý pre vedenie. Vzpery sú vyrobené z kalenej pružinovej ocele, pozinkované s práškovým nástrekom. Glatz guľový kĺb je vyrobený z lisovaného anodizovaného hliníka.

 
UPF znamená “Ultraviolet Protection Factor” = "Faktor ochrany ultrafialového žiarenia". Tento údaj je najdôležitejší pri výbere slnečníka, práve táto ochrana je hlavným významom samotného slnečníka. Je to program vyvinutý austrálskou vládou, kde výrobcovia slnečných ochranných pomôcok môžu požiadať Australskú agentúru pre žiarenie a nukleárnu bezpečnosť o otestovanie ich produktov, tak ako to spravila aj spoločnosť GLATZ AG. Škála ochrany pred slnečným žiarením je od 15 do 50, pričom 50 predstavuje najvyššiu ochranu pred UV žiarením. Produkty nad touto škálou sú označované ochrannou známkou UPF 50+.

 Odolnosť voči vetru:

 

 50 - 100 km/h - v závislosti od veľkosti slnečníka a pri fixnom uchytení do podlahy.

Umiestnenie:  

 - vhodné na spevnené terasy
 - vhodné pre hotely a reštaurácie
 

Bližšie technické informácie: 

Možnosti uchytenia:

- podstava                 
- uchytenie do podlahy
 
 

Máte záujem o tento produkt?

Powered by ChronoForms - ChronoEngine.com

Zaujali sme Vás?
Kontaktujte nás
+421 244 644 414