O nás

O nás

Nie len 13. rok našej histórie, ale aj stovky skutočných realizácií a nie len fotografií potvrdzuje, že Hottub Sauna and Wellness sa radí medzi najväčších a najstabilnejších špecialistov v dodávke značkových wellness zariadení od svetových výrobcov, ktorí sa svojou obrovskou históriou a produktovým vývojom stali zaslúžene svetovým pojmom vo svojom odbore.

Ako generálny importér pre SR si Vám s veľkou hrdosťou dovoľujeme ponúknúť vírivky od spol. JACUZZI®, USA a USSPA, exkluzívne sauny od fínskeho saunového dizajnéra TIMO NAKARI, exkluzívny záhradny nábytok od belgickej spol. MANUTTI, exkluzívne slnečníky švajčiarskej spol. GLATZ, solárných spŕch talianskej spol. ARKEMA DESIGN a veľa ďaších.

Samozrejmosťou sú u nás komplexné služby, ako napr.: záručný a pozáručný servis, odborné poradenstvo, technická podpora, príslušenstvo, chémia na úpravu vody, chémia na čistenie a údržbu, odborní technici pokrývajúci celé územie SR, produktové doplnky atď.

Veľké množstvo nami zastupovaných značiek a ich produktov si môžete osobne pozrieť v našom showroome v Bratislave, ktorý je svojou rozlohou 500 m2 najväčší svojho druhu na Slovensku. Dajte prednosť tradícii, profesionalite, osobnému prístupu, slušnosti, kvalite a rozumným cenám. Prídite sa pozrieť do nášho showroomu a presvedčte sa osobne, kam, komu a za čo budete posielať peniaze za nákup. Všetko ostatné na webe je len ilúzia.

Tešíme sa na Vás,

team Hottub Sauna and Wellness

 

Hottub Sauna and Wellness je výhradným dovozcom značiek:
Jacuzzi, Manutti, Sauna Timo NakariMAAX SPAS, Glatz, Elite Spas, MAAX Collection.