Značky

Značky

V showroome Hottub Sauna and Wellness nájdete len tie najkvalitnejšie značky. S hrdosťou môžeme povedať, že ak sa rozhodnete pre ktorúkoľvek vírivku či saunu, dostanete výrobok, s ktorým budete spokojní. Preto sa môžete pri výbere sústrediť len na to, aká veľkosť či farba sa Vám hodí k terase a ostatnému nábytku, poprípade, s akou funkcionalitou čo najlepšie využijete svoj domáci priestor.

Či už sa rozhodnete pre niektorú vírivku alebo plavecký bazén s protiprúdom od spol. Jacuzzi® alebo USSPA® , môžete si byť istí, že spolu s rodinou a najbližšími strávite v ich vodách neprekonateľné chvíle plné zábavy a oddychu. Sauny od Jacuzzi® či od fínskeho saunového dizajnéra Tima Nakariho prekonajú Vaše očakávania a pretvoria Vašu záhradu či nevyužitý kus interiéru na miesto plné oddychu a atmosférický svet plný relaxu len pár metrov od Vašich každodenných povinností.

Plánujete ešte viac oživiť Vašu záhradu? Chcete do Vašej letnej terasy priniesť život, zábavu, návštevy a nekonečné debaty s priateľmi? Vybavte svoju záhradu krásnym a luxusným belgickým exteriérovým nábytkom Manutti.

Pre Vaše potešenie a maximálnu spokojnosť prinášame na Slovensko tieto značky:

jacuzzi mob logoUsspa-virivky-logo.jpg
Effegibi manutti logo red1
Sauna logoglatz deutsch