GHARIENI®

O ZNAČKE GHARIENI®

Gharieni Group je popredným medzinárodným výrobcom špičkových zariadení ako sú terapeutické stoly, masérske stoly a vybavenia pre kúpele, wellness centrá, estetické a lekárske ústavy.

Exkluzívne inovácie v kombinácii s moderným dizajnom a vynikajúcou kvalitou s využitím jedinečných materiálov s flexibilitou navrhovania podľa individuálnych potrieb klienta sú našou hybnou silou a impulzom.

Gharieni je viac ako len výrobca wellness zariadení. Od začiatku až po dokončenie tím kvalifikovaných odborníkov dohliada na každý krok dizajnu a vyladenie pri výrobe  tých najšpičkovejších a najspoľahlivejších výrobkov na trhu.

V súčasnosti nájdete produkty Gharieni vo viac ako 100 krajinách sveta, kde sa luxusné hotely, kúpele a strediská po celom svete spoliehajú na tieto výnimočné produkty “Made In Germany”.

Značka Gharieni® je uznávaná priemyslom ako významný a prestížny výrobca výrobkov profesionálnej kvality, čím sa udržuje jej trvalý dynamický rast.  Inovatívne koncepty a dizajny boli vysoko ocenené mnohými oceneniami a cenami.

Kompletnú ponuku produktov Gharieni® nájdete na našej stránke www.spawell.sk