Sauny

Kombinované sauny

Kombinované sauny - HotTub Bratislava

Kombinované sauny

Luxusné kombinované sauny

VÝHODY KOMBINOVANIA RÔZNYCH DRUHOV SÁUN


Sauny sa vyznačujú vyskou kvalitou materiálov a dizajnom na svetovej úrovni, disponujúcim tými najlepšími technológiami. Takáto sauna dokáže poskytnúť výnimočné vlastnosti klasickej fínskej sauny s úžasnými výhodami infrakabín. Tiež je tu možnosť pridania solnej terapie.

Nami vyrábané sauny sú vyrábané špeciálne vytvorenými technologickými riešeniami, ktoré dokážu ponúknuť z vybraných sáun to najlepšie. Najčastejšie dodávame kombináciu infračervenej sauny s fínskou saunou. Tieto sauny dokážu dosiahnuť vždy žiadaného výsledku za rôznych situácií. Či sa už jedná o dlhodobý pobyt s priateľmi alebo rýchlosaunovanie pred odchodom do práce za chladného rána.

NEKOMPROMISNÁ KVALITA


Nami vyrábané sauny sú vyrábané predovšetkým pre zákazníka. Preto trváme na osobnom prístupe. Žiadaný výsledok nemusí vždy byť optimálny alebo uskutočniteľný. Dbáme však predovšetkým na spokojnosť zákazníkov a preto sme vždy úprimní a včas navrhneme lepšiu kombináciu. Takto nájdené riešenie je pre Vás to pravé. K výrobe používame tradične to najlepšie, čo sa dá ponúknuť. Od najvyššej možnej kvality výroby až po odolné ušľachtilé materiály.

Pri saunovaní dôsledne dodržiavajte bezpečnostné pokyny a pred prvým saunovaním sa poraďte so svojím lekárom. Saunovanie by malo trvať tak dlho, pokiaľ je to človeku príjemné. Nič nestratíte zakúpením vhodných doplnkov, ako sú osušky, metličky či esenciálne oleje, ktoré celé saunovanie ešte viac spríjemnia.

Zaujali sme Vás?
Kontaktujte nás
+421 244 644 414