Sauny

Saunové domčeky

Saunové domčeky - HotTub Bratislava

Saunové domčeky

Luxusné saunové domčeky

VO FÍNSKU KLASIKA, NA SLOVENSKU RARITA


Veľmi nevšednou záležitosťou u nás sú tzv. saunovacie domčeky. Ide o samostatné stavby umiestnené vo vnútri domu, v ktorých sa nachádza sauna. Vo Fínsku by ste v minulosti takéto domčeky našli takmer na každom kroku, najmä na brehoch jazier. Ak sa jazero nablízku nenachádzalo, postačila studňa. Saunovací domček tiež často slúžil ako kúpeľňa.

Na Slovensku ale stále ide o raritu. Pokiaľ premýšľate o saune, ale Váš štýl nie je konvenčná sauna vnútri domu, obráťte sa na nás. Saunovací domček pre Vás zhotovíme podľa Vašich predstáv a Vy si tak budete môcť vychutnať fínsky originál napríklad na záhrade pri bazéne. Tieto domčeky sa veľmi podobajú tým fínskym, aj keď nie každý vlastní domček pri jazere. S trochou predstavivosti Vám postačí priestornejšia záhrada a zdroj chladnej vody pre osvieženie.

VÝROBA A UMIESTNENIE


K výrobe domčekov používame kvalitné drevo, dokonalú izoláciu a využívame iba preverené technológie. Spôsob saunovania závisí však iba na Vás - opäť trváme na osobnom prístupe pri hľadaní optimálneho riešenia. Váš pocit zo saunovania sa rozhodne zosilní pohľadom z okna na zasnežené vrchy za záhradou alebo lesnú zver túlajúcu sa v lese. Stavba saunovacieho domčeka určite stojí za zváženie.

Naše domčeky sa hodia skôr do priestornejšej záhrady. Klientom radíme umiestniť domček v blízkosti bazénu alebo iného zdroja vody a samozrejme ho odporúčame natočiť natočiť smerom k prírodným scenériám. Pred saunovaním odporúčame konzultáciu s Vaším lekárom a pri samotnom saunovaní používať variáciu rôznych doplnkov a prípravkov.

Zaujali sme Vás?
Kontaktujte nás
+421 244 644 414