Výnimočnosť USSPA

Za našimi produktami je vidieť srdce a kus poctivej práce. Nie sme veľkovýrobňou, nevyrábame naše vírivky ako na bežiacom páse. Ideme cestou individuálneho prístupu a zakázkovej výroby. Naši zákazníci sú osobnosti a pre ne tvoríme vírivky, ktoré vyhovujú vysokým požiadavkám a nárokom na technologie, dizajn a komfort. Rozdiel poznáte na prvý pohľad.
Luxusné masážne vírivky USSPA

Luxusné masážne vírivky USSPA

Nadčasový dizajn spojuje elegantné línie, komplexnú hydroterapiu a skvelé pohodlie. Špičková kvalita a efektivný chod vám spríjemní každodennú relaxáciu.
 
Plavecké bazény s protiprúdom

Plavecké bazény s protiprúdom

Veľkorysý priestor, príjemná teplota vody a možnosť celoročného plávania vonku. Naviac až prekvapivo nízka spotreba energie a nenáročná údržba.
 

Akcie


V tejto sekcii momentálne neprebieha žiadna akcia.

O značke

USSPA®

Za našimi produktami je vidieť srdce a kus poctivej práce. Tvoríme lepší svet. V dnešnej hektickej a náročnej dobe pomáhajú naše spa a bazény harmonizovať život a kompenzovať tak náročný životný štýl. Nie sme velkovýrobou, nevyrábame naše vírivky ako na bežiacich pásoch. Ideme cestou individuálneho prístupu a zákazkovej výroby. Naši zákazníci sú osobnosti a pre nich tvoríme spa, ktoré vyhovujú vysokým požiadavkám a nárokom na technológiu, dizajn a komfort.

viac info

Showroom

Nahliadnite
do našej HotTub
predajne v Bratislave

Vstúpiť