O značke

O značke USSPA

Rozdiel, na ktorý sme hrdí

Za našimi produktami je vidieť srdce a kus poctivej práce. Tvoríme lepší svet. V dnešnej hektickej a náročnej dobe pomáhajú naše vírivky a bazény harmonizovať život a kompenzovať tak náročný životný štýl. Nie sme velkovýrobou, nevyrábame naše vírivky ako na bežiacich pásoch. Ideme cestou individuálneho prístupu a zákazkovej výroby. Naši zákazníci sú osobnosti a pre nich tvoríme spa, ktoré vyhovujú vysokým požiadavkám a nárokom na technológiu, dizajn a komfort. Každý náš produkt je premyslený a reflektuje na skúsenosti, ktorých máme veľa. Rozdiel poznáte na prvný pohľad.

Dizajn

Tvary, farby, technológie, umiestnenie trysiek, ergonómia, počet a pozície kresiel vo vašej vírivke... To sú iba zlomky rovnice, na ktorej konci musí byť spokojnosť, uvolnenie, relaxácia a uzdravenie. Dizajn našich víriviek a bazénov nevzniká náhodne. Každý prvok má svoje opodstatnenie a svoj význam. Vieme, ako dosiahnuť dokonalosť. Skúsený tým a veľa rokov praxe sú silným argumentom. ​Už pri prvej návšteve nášho showroomu pochopíte…

viac info

 

Vývoj

Cesta vpred, ktorá nekončí. Priority našich klientov sa menia a nároky rastú. Je to prirodzená reakcia na dobu, životný štýl, na možnosti a príležitosti, ktoré život prináša. Chceme viac a to je správne. Vysoké požiadavky na zdravie a relaxáciu sú opodstatnené. Preto vyvíjame nové prvky našich bazénov a víriviek, vylepšujeme technológie a inovujeme. Plníme vaše priania.

viac info