O značke

o-znacke-maax-spas

<-!-JAP9NTl->

O značke Maax Spas

O značke Maax Spas

Jeden z najväčších svetových producentov hydromasážnych vírivých bazénov na svete. 40 rokov výroby hydromasážnych vírivých bazénov. Nadčasové riešenia konštrukcie, hydromasáže a dizajnu robia z týchto produktov najtichšie na svete. Najdlhšie poskytované záruky na trhu. Vírivky MAAX® Spas hodnotia zákazníci po celej Severnej Amerike ako tie najlepšie bazény pre potešenie v záhrade. Boli navrhnuté tak, aby poskytovali pohodlie i elegantný vzhľad, a tak niet divu, že 97 percent našich zákazníkov neváha odporučiť vírivky MAAX® Spas aj svojim priateľom a známym.

40-ročná skúsenosť s navrhovaním a výrobou zariadení na vonkajšie použitie bola korunovaná vírivkami MAAX Spas vyznačujúcimi sa exkluzívnym dizajnom a robustnou konštrukciou. Pripravte sa ponoriť do najúžasnejšieho zážitku horúceho kúpeľa. Vírivky MAAX® Spas boli vyvinuté na vodoliečbu a relaxáciu. Aktívne terapeutické polohy a zonálna terapia (Zone Therapy®) sú len dva z mnohých prvkov, ktoré budete objavovať, keď budete odpočívať a vychutnávať si potešenie, ktoré Vám vírivka MAAX® Spas prináša.

MAAX® vznikol v roku 1969 s kapitálom od Modern Fiberglas and Metal. Od svojich počiatkov sa zameriaval na dlhotrvajúcu kvalitu, inovácie a snahu uspokojiť potreby zákazníkov. Vďaka svedomitému dodržiavaniu týchto hodnôt sa zo značky stal líder na trhu s modernými bazénovými systémami. Počas rokov MAAX® rastie a darí sa mu vziať pod svoje krídla ostatné známe značky z oboru a rozšíriť ich biznis obohatením o hodnoty MAAX®

Počas neskorých devätesiatych rokov sa značka MAAX® dostáva do sektora víriviek získaním firiem Coleman™ Spas, Savannah, Vita Spas a Infiniti. Vďaka akvizícii Brookfieldu v roku 2008 je MAAX®  Spas súčasťou najväčšej svetovej spoločnosti zaoberajúcej sa výrobou bazénov. 

MAAX® Spas si získal svoju reputáciu vernosťou svojim pôvodným hodnotám. Aj dnes firma zachováva odkaz svojich predkov ponukou pôvodných bazénov Appliance Grade vo všetkých svojich značkách, čo nazývame "Vyrábaj ako MAAX". Kúpou luxusného bazéna MAAX® Spas môžete zažiť tieto hodnoty na vlastnej koži a zistiť, aké to je, ponárať sa do vôd tej najlepšej hydroterapie, akú môžete mať.

Web stránka: www.maaxspas.com 

 

maax o znacke