Hottub Sauna and Wellness, to nie sú len krásne vírivky, sauny a pohodlný nábytok v našom showroome, ale aj stovky úspešných realizácií pre privátne, alebo verejné účely. Pozrite si, ako to môže vyzerať, keď sa rozhodnete pre niektorú z našich luxusných sáun, víriviek alebo iných wellness zariadení.

Naši spokojní zákazníci

Povedali o nás

HOTTUB - Vlado Voštinár

Dlhšiu  dobu som túžil mať doma bazén, ktorý by spĺňal moje požiadavky. A tie boli pomerne náročné.
…celoročné využitie v exteriéri, kvalitný protiprúd, nízke prevádzkové náklady a jednoduchá údržba.
Ale hovorí sa „kto hľadá, nájde“. Ja som  ho  našiel  vo firme  Hottub  Sauna & Wellness v Bratislave. Ide o celoročný  plavecký bazén  tzv. Swim Spa  do ktorého som sa zamiloval. Spĺňa všetky moje požiadavky.  Potreboval som urobiť iba jednoduchú stavebnú predprípravu. Osadili mi ho vonku na záhrade a využívam ho fakt celý rok…. aj v zime. Má perfektný šesť tryskový nastaviteľný protiprúd, vďaka čomu ho pravidelne využívam na plávanie av sebe má zabudovanú celú technológiu od filtrovania až po ohrev vody. No a samozrejme je Smart. Najviac ma oslovilo unikátne zdvižné zariadenie termokrytu,  ktoré pri veľkosti bazéna 5,5 x 2,5 m bez problémov otváram jednou rukou. Aj moja manželka. Ako dlhoročný zákazník firmy Hottub  Sauna & Wellness Bratislava sa  chcem týmto poďakovať za ich ochotný prístup , odbornú a vysoko profesionálnu pomoc pri výbere a inštalácii nášho bazéna a následnú odbornú starostlivosť. Odporúčam. Sú to profíci.

Vladimír Voštinár
Televízny moderátor
Jacuzzi vírivky, USSPA a Sauna na mieru Chateau Topolčianky

“ Výber dodávateľa HOTTUB SAUNA & WELLNESS z Bratislavy pre naše wellness v Topolčiankách sa ukázal časom ako správny krok a to ako po stránke podpory pri projektovej príprave , takisto po stránke profesionálnej realizácie, komunikácie a v neposlednom rade aj v zabezpečovaní servisnej podpory . Sme veľmi radi za túto pozitívnu skúsenosť a ďakujeme nášmu dodávateľovi wellness , saunového sveta a profi vírivky JACUZZI za doterajšiu spoluprácu . “

Ing. Viktor Strieženec
Vinárske závody Topoľčianky

Výber z našich viac ako 1000 wellness referencií …

Zvládneme aj takéto kúsky