O spoločnosti HOTTUB Sauna and Wellness

Na slovenskom trhu pôsobíme už od roku 2005

História našej rodinnej firmy siaha až do roku 2005. Bohaté skúsenosti, ktoré sme získali za toto obdobie potvrdzuje dodnes viac ako 1000 úspešných wellness realizácií v celkovom objeme viac ako 12mil. EUR , a to od 5* luxusných hotelov až po jednoduché privátne riešenia .
Každodennou poctivou prácou , profesionálnym a slušným prístupom ku každému nášmu klientovi sa snažíme odovzdať to najlepšie čo vieme . Náš krásny a luxusný showroom v Bratislave je najväčším wellness showroomom svojho druhu na Slovensku.

HOTTUB Sauna a Wellness

Vytvárame wellness

Špičkové hydromasážne vírive bazény Jacuzzi, alebo ak chcete vírivky, spa, ale aj fínske sauny, infra sauny, kombinované sauny, parné sauny, špičkové terapeutické zariadenia či vysokoodolný exteriérový nábytok pre vaše privátne alebo profesionálne wellness vám navrhneme, prípadne vyrobíme a dodáme presne podľa vašich požiadaviek, v súlade so všetkými normami a vyhláškami platnými v SR. Každé takto nami dodané “wellness dielo” je skutočným originálom, ktorým sa budete pýšiť iba Vy .

swimspa usspa hottub jacuzzi

Komplexné služby

Naše služby nekončia návrhom , konzultáciou , odbornou podporou a následným dodaním , inštaláciou , sprevádzkovaním a zaškolením . Toto všetko je pre nás skutočný wellness život len začiatok . O našich klientov sa staráme dlhé roky, zabezpečujeme im kvalitný záručný a pozáručný servis, doplnky , chemické hospodárstvo potrebné na údržbu a čistenie , príslušenstvo , odborné a technické poradenstvo a podporu počas celej doby užívania nami dodaných zariadení . Naši vysoko odborní a pravidelne v zahraničí školení technici s dlhoročnou praxou pokrývajú celé územie SR .

swim spa bazen usspa hottub

Spolupracujeme

S veľkou hrdosťou si Vám dovoľujeme ponúknuť vírivky od svetoznámeho a najstaršieho výrobcu víriviek na svete od spol. JACUZZI®, USA , od európskeho výrobcu spol. USSPA®, držiteľa niekoľkých významných ocenení, ako napr. REDDOT AWARD či GOOD DESIGN v americkom Chicagu , exkluzívne sauny od najstaršieho svetového výrobcu spol. KLAFS® ,  saunového dizajnéra TIMO NAKARI, či wellnessový saunový luxus od talianskej spol. EFFEGIBI® , alebo možno dáte priestor saunám vyrobeným na mieru v našich vlastných dielňach v Bratislave v rozumných cenách .

klafs jacuzzi usspa hottub