Technológie Privat

ROZVÁDZAČ INTELLISMART®

Technickým srdcom každej vírivky je jej riadiaca jednotka. Vyvinuli sme vlastný rozvádzač USSPA iNtellismart®, ktorý prináša úplne nový pohľad na ovládánie a používánie vírivky. USSPA iNtellismart® je výnimočný vďaka dvom inteligentým systémom riadenia ISM® a ICM® s niekoľkými unikátnymi funkciami.

ISM® - INTELLIGENT SYSTEM MANAGEMENT

Variabilné spôsoby ovládania:

  1. iNcontrol piezo tlačidlá - unikátne ovládánie priamo na vírivke prostredníctvom presvetlených piezo tlačidiel
  2. mobilná aplikácia USSPA SmartApp - štandardné ovládánie vírivky pomocou mobilnej aplikácie (dostupné pre iOS, Google Play). Aplikácia komunikuje cez Bluetooth alebo internet.

  3.  

    webová aplikácia - pokiaľ spa pripojíte k internetu, je možné ju bezproblémovo ovládať odkiaľkolvek na svete.
  4. integrácia do riadenia domu - v súlade s aktuálnymi trendami sú virivky USSPA pripravené pre integráciu do inteligentných zariadení domu.

 

ICM® - INTELLIGENT CLEANING MANAGEMENT

Druhý z riadiacich systémou rozvádzača USSPA iNtellismart® je vybavený na mieru vyvinutým automatickým systémom pre trvalé udržovanie čistej vody vo vírivke. V závisloti na veľkosti vírivky a predovšetkým intenzite jej používania je automaticky upravovaný chod filtrácie a ozonácie. Naviac dbáme na čo najnižšiu energetickú náročnosť procesu. Ide o jedinečnú funkciu, ktorú nájdete výhradne vo vírivkách USSPA.

TLAKOVÁ FILTRÁCIA Pressure Clean

Efektívny filtračný systém udržuje vodu vo vírivke čistú. Kartuš zo špeciálnej netkanej textílie zachytáva aj tú nejjemnejšiu mechanickú nečistotu.

OZONIZÁCIA OzonePure

Všetky modely sú vybavené ozonátorom s injektorom a deštruktorom pre maximálnu efektivitu ozónu. Ozón ničí mikoorganizmy a významne tak uľahčuje starostlivosť o vodu, znižuje spotrebu chemických prípravkov pre údržbu vody, nezanecháva vo vode žiadne vedľajšie produkty, nedráždi oči, nos a ani nevysušuje kožu.

SAMODIAGNOSTIKA

Nový rozvádzač je ako jediný na trhu schopný identifikovať začínajúci problém elektrických komponentov technológie. Systém umožňuje chod vírivky aj v prípade pokazeného komponentu.

VÝROBNÉ A SERVISNÉ PROTOKOLY GENEROVANÉ SAMOTNOU VÍRIVKOU

Servisný technik môže pri návšteve prečítať z rozvádzača servisný protokol popisujúci aktuálny stav vírivky.

SLEDOVANIE ŽIVOTNOSTI KOMPONENTOV

Spa vás sama upozorní na skorú výmenu dielu s končiacou životnosťou - platí na vybrané diely.

MOŽNOSŤ POSIELANIA SERVISNÉHO LOGU PRIAMO VÝROBCOVI

Vírivka USSPA vie na základe požiadavky poslať servisný log priamo výrobcovi (ak je pripojená na internet). Na jeho základe je možné minimalizovať servisné náklady.

ÚSPORNÝ REŽIM

Stačí zadať dátum a čas daľšieho užívania vírivky a tá si sama prevedie všetky kroky k minimalizácie energetikcej náročnosti chodu a následne zaistí prípravu vody z pohľadu požadovanej teploty a čistoty na zadaný dátum.

NORDICSUPERIOR iN

Ochranný systém NordicSuperior iN zabezpečuje ochranu systému voči zamrznutiu a daľším vonkajším vplyvom.

ELEKTRICKÉ KÚRENIE

Spoľahlivé kúrenie špeciálne vyvinuté pre ohrev vody vo vírivke s titánovou špirálou pre dlhú životnosť a stálý výkon kúrenia. Elektrické kúrenie môže byť v prípade potreby nahradené tepelným výmenníkom, poprípade s ním môže byť kombinované.

MASÁŽNE ČERPADLÁ

Vysoko výkonné, tiché a úplne spoľahlivé čerpadlá sú špecificky vyvinuté pre chod vo vírivkách s ohľadom na plný výkon výtlaku.

VZDUCHOVAČ SILENT AIRBLOWER

Vzduchovač vháňa pod tlakom vzduch do systému vzduchových trysiek, vzniká tak povzbudzujúca perličková masáž. Vháňaný vzduch je ohriaty s využitím tepla akumulovaného v technológii vírivky.

Zaujali sme Vás?
Kontaktujte nás
+421 244 644 414