Chladné počasie je tu a s ním aj čas zahriať sa vo vírivke

Jeseň v mnohých z nás vyvoláva nostalgiu. S melanchóliou spomíname na leto plné slnka a zážitkov, ktoré sme si vychutnávali plnými dúškami. Avšak aj jesenné obdobie nám ponúka množstvo krás. Stačí sa rozhliadnuť okolo seba a vnímať prírodu všetkými zmyslami. 

K jeseni neodmysliteľne patria aj chladnejšie, kratšie, tmavšie a sychravejšie dni. Aj tie majú svoje čaro a môžu byť ešte dokonalejšie. Predstavte si, ako si vychutnávate sychravé jesenné popoludnie vo vyhriatej vírivke na terase. Alebo plávate v celoročnom bazéne s protiprúdom Swim Spa od HOTTUB Sauna & Wellness® a po plaveckom tréningu si v ňom, vďaka integrovaným tryskám na bazénových schodoch, doprajete hydromasáž. Lákavé, však? 

Nezostávajte iba pri snoch a urobte z predstáv realitu. Vírivku a bazén s protiprúdom môžete mať aj vy v pohodlí domova už túto jeseň. Aké máte možnosti? 

Vírivky 

Vírivka v interiéri, na terase či dokonca na záhrade nie je len o psychickom relaxe, ale aj o množstve ďalších benefitov. Okrem úľavy od stresu prináša svalové uvoľnenie, zlepšenie spánku, zmiernenie bolesti, zlepšenie kardiovaskulárneho zdravia i citlivosti na inzulín, urýchlenie regenerácie po úrazoch a spálenie určitého množstva kalórií. 

Ak si chcete hydromasáž užívať najmä na čerstvom vzduchu, potom stavte na vonkajšie vírivky značky Jacuzzi alebo USSPA od HOTTUB Sauna & Wellness®. 

Jacuzzi 

Jacuzzi je jednotkou vo svete wellness.
Je najstaršou spoločnosťou na svete, ktorá začala s tvorbou víriviek a hydromasážnych systémov.
Ako prvá získala patent na vírivý kúpeľ a odvtedy ich má na konte viac ako 250. Už viac ako sto rokov Jacuzzi vírivky vylepšuje tak, aby prinášali dokonalý pôžitok. Bonusom je exkluzívny dizajn, špičková kvalita a úspora nákladov.  

Čím sú vírivky jacuzzi výnimočné? Určite vysokovýkonným systémom trysiek, ktorý je založený na ideálnom pomere masáže vodou a vzduchom 50 ku 50. V dôsledku toho je masáž jemná a účinná. 

Aktuálne sa do popredia dostáva ekológia. Jacuzzi sú energeticky účinné, čo prináša výraznejšie šetrenie energií a spotreby. Medzi energeticky účinné komponenty patria, napríklad termokryt z exkluzívneho materiálu, ktorý má dvakrát dlhšiu trvanlivosť ako bežný vinyl. Izolačná vrstva zabezpečí o 25 percent nižšiu energetickú spotrebu. Panel na ovládanie s nastavovaním ohrevových cyklov takisto prispieva k energetickej účinnosti jacuzzi. 

Vírivky USSPA

Vírivky USSPA sa dajú inštalovať v interiéri aj exteriéri. Mnohé z nich klamú svojím vzhľadom, ale napriek prvému dojmu sa do nich pohodlne zmestí viac ľudí.

Sú dostupné vo viacerých farebných variantoch. To isté platí aj pre termokryt. Vďaka tomu dokonale ladia s prostredím, v ktorom sa nachádzajú. Atraktívne pôsobí bezúdržbový drevený kabinet v špeciálnej povrchovej úprave a cool je aj kombinácia dreva a nerezu. 

Z technických vychytávok víriviek USSPA stojí za povšimnutie, napríklad zostava vodotryskov s farebným podsvietením, ručná rotačná tryska pre individuálnu masáž, stereo systém priamo vo vírivke, sledovanie vonkajšej teploty, podsvietenie z vonkajšej strany a veľa ďalších. 

Celoročný bazén s protiprúdom Swim Spa od HOTTUB Sauna & Wellness®

Bazén s protiprúdom je v prvom rade o plávaní proti prúdu počas celého roka, bez ohľadu na výkyvy počasia. Plávanie v celoročnom bazéne, ktorý je voľne stojaci, alebo zabudovaný do zeme, poskytuje skvelý kardiovaskulárny tréning a posilňuje svaly celého tela. 

Swim Spa je aj o relaxácii, pretože na bazénových schodoch sú integrované masážne trysky, poskytujúce základnú hydroterapiu.