Jacuzzi®

Jacuzzi® vírivky

Vírivky od najmenších, vhodných na menšie terasy, až po viacmiestne, ktoré sa stanú dominantou celej záhrady. Maximálna kvalita prevedenia.
 

Jacuzzi® Wellness

Neprekonateľný zážitok z domáceho wellness poskytnú domáce wellness centrá. Aj v menších interiéroch vykúzlia miesto oddychu a pokoja.
 

Jacuzzi® doplnky

Dokonalý zážitok z wellness a novej vírivky ešte umocňujú doplnky, vďaka ktorým bude Váš relax tým, čo ste vždy túžili zažiť v pohodlí domova.
 

Viac ako 100 rokov inovácií

História Jacuzzi®

Pozrite si príbeh svetoznámej značky Jacuzzi®. Vytvorili ju siedmi bratia, ktorých život bol prepletený s hydromechanikou. 
 

Energetická efektívnosť

Všetky vírivky Jacuzzi® spĺňajú, alebo dokonca prekonávajú štandardy energetickej úspory tak, ako ich zadefinovala Energetická komisia v Kalifornii, USA (California Energy Commission - CEC).
 

Hydroterapia

Dokonalý zážitok z wellness a novej vírivky ešte umocňujú doplnky, vďaka ktorým bude Váš relax tým, čo ste vždy túžili zažiť v pohodlí domova.
 

Jacuzzi® akcie

Novinky

O značke

Jacuzzi - HotTub Bratislava

Jacuzzi®

Jacuzzi® je meno, ktoré najlepšie definuje hydromasážny zážitok - vírivku. Jacuzzi® - najstaršia spoločnosť na svete a samotný tvorca víriviek zaoberajúca sa výrobou hydromasážnych systémov a víriviek. Viac ako 100 rokov histórie a skúseností, viac ako 250 svetových patentov, inovácie, exkluzívny dizajn a špičková kvalita. Vírivka Jacuzzi® je spoločenská, súkromná, zábavná, oddychová, a v každom smere vo Vás zanechá túžbu chcieť viac.

Viac

Showroom

Nahliadnite
do našej HotTub
predajne v Bratislave

Vstúpiť