Jeseň je ideálnym obdobím pre výber vírivky – ktorá je pre vás tá pravá?

Máte pocit, že náročných situácií je vo vašom živote čoraz viac a na nálade vám nepridávajú ani skracujúce sa dni a pochmúrne jesenné počasie? Cítite, že potrebujete každodenný stres kompenzovať niečím príjemným a zdraviu prospešným hoc len na niekoľko minút denne? Tým pravým orechovým môže byť meditácia, šport, hlboké dýchanie alebo relaxácia v jacuzzi

Vírivka nie je len o oddychu 

Vírivka na terase alebo v záhrade je skvelá v tom, že ju využijete vtedy, kedy sa vám zachce. Nemusíte nikam chodiť a platiť vstupné. Počiatočná investícia sa vám rýchlo vráti nielen finančne, ale najmä vo forme posilnenia fyzického a duševného zdravia. 

Pobyt vo vírivke so sebou prináša množstvo potenciálnych výhod. V prvom rade ide o úľavu od stresu a upokojenie napätého svalstva. Hydromasáž pomôže aj pri nespavosti, zmierni bolesti pohybového aparátu, zlepší kardiovaskulárne zdravie a citlivosť na inzulín. Existujú aj vedecké štúdie, ktoré potvrdili, že pobyt vo vírivke pomáha spáliť kalórie – podľa jednej z nich je možné za hodinu vo vírivke spáliť toľko kalórií ako počas 30-tich minút chôdze. 

Hovoríte si v duchu, že vírivku jednoducho musíte mať a chcete to najlepšie, čo je na trhu? Stavte na značku Jacuzzi, vírivky USSPA, poprípade na Swim Spa. 

Jacuzzi

Jacuzzi je jednotkou na trhu v oblasti víriviek. Ide o najstaršiu spoločnosť na svete. Prišla na trh s vírivkami a neustále ich zdokonaľuje už viac ako 100 rokov tak, aby mali čo najvyššiu kvalitu za nízke prevádzkové náklady. 

Vírivka disponuje viacerými tryskami, ktoré sú umiestnené tak, aby poskytovali dokonalú hydromasáž. Mnohí zákazníci zabúdajú na to, že dôležitejšie ako počet trysiek, je ich umiestnenie. Myslite na to, keď budete kupovať vírivku. 

Jacuzzi patrí medzi top produkty na trhu aj v oblasti filtrácie vody, pretože dostatočná hygiena je pri vírivkách pre niekoľko osôb nevyhnutnosťou. Jacuzzi využíva technológiu zabezpečujúcu, napríklad dvojitú filtráciu vďaka zberaču nečistôt a vrstvenému filtru, alebo pre náročných je k dispozícii i štvorstupňová filtrácia. 

Jacuzzi môžu byť samostatne stojace, alebo zabudované do zeme.
Dajú sa použiť v exteriéri i interiéri. 

Vírivky USSPA

Kvalita a luxus. Aj tak možno charakterizovať vírivky USSPA. Vírivky sú zhotovené tak, aby poskytovali maximálny komfort pri ich využívaní počas celého roka. Čím sú výnimočné? 

Za zmienku stojí bezúdržbový kabinet z odolného dreva, ošetrený technológiou Thermowood, vyznačujúcou sa ekologickosťou a odolnosťou. Obľúbená je aj moderná kombinácia dreva a nerezu. 

Na zdvihnutie termokrytu mechanickým zdvihákom stačí jedna ruka. Pri zdviháku termokrytu COVERLIFT, ktorý predstavuje ďalšiu alternatívu zdvíhania termokrytu, je využitá nerezová zdvíhacia tyč, s ktorou sa ľahko manipuluje. 

Pôžitok z pobytu vo vírivke znásobia aj technické doplnky, ako napríklad vodotrysk, ručné rotačné trysky pre individuálnu masáž, stereo systém priamo v spa, LED osvetlenie z vonkajšej strany vírivky a tak ďalej. 

Swim Spa

V prípade, že milujete plávanie, zvážte kúpu Swim Spa od HOTTUB SAUNA & WELLNESS. Ide o celoročný bazén s protiprúdom, ktorý disponuje integrovanými masážnymi tryskami, zabudovanými na bazénových schodoch. 

Masážne trysky v Swim Spa vám po plaveckom tréningu poskytnú všetko, čo potrebujete na základnú hydromasáž.