Kvalitné vírivky aj pre tie najmenšie priestory

Chceli by ste si dožičiť luxus vírivky, ale obávate sa, že na to nemáte dostatok priestoru? Opak je však pravdou, dnes už existujú vírivky, ktorých priestorová skromnosť skutočne prekvapí.

Mať doma Jacuzzi® bolo ešte pred pár rokmi veľkým luxusom. Predovšetkým v našich končinách bola vírivka na záhrade u niekoho doma veľkým prekvapením. Dnes sa však doba mení a nielen preto, že si ľudia začínajú uvedomovať obrovský priaznivý vplyv pobytu vo vírivke na naše fyzické, ale aj psychické zdravie, sa stáva vlastnenie vírivky oveľa bežnejšie. 

Dokonca aj v menších priestoroch si môžete užiť všetky výhody vlastnej vírivky. Existujú totiž aj menšie vírivky pre 2 osoby, ktoré nie sú funkciami o nič chudobnejšie ako klasické vírivky. Jediný rozdiel je, že sa do nich prirodzene  nevojde toľko ľudí. Nemusíte teda obmedzovať svoju myseľ a byť presvedčený o tom, že vo vašom prípade nemá vírivka šancu, pretože na ňu nemáte priestor. Pre mnoho modelov stačí skutočne minimálny priestor. My sme si na ukážku vybrali 3 kvalitné modely, ktoré vám postupne predstavíme.

  1. Vírivka LYRA IN USSPA

Tento model vírivky pre vás bude vhodný nielen keď ste single či žijete vo dvojici, ale aj práve vtedy, keď máte obmedzený priestor a preto hľadáte vírivku, ktorá vám ho veľa nezaberie, ale napriek tomu vám zaručí všetky benefity, ktoré vďaka pobytu vo vírivej vani môžete získať.

LYRA IN USSPA

Užiť si svoju pravidelnú relaxáciu a čerpať benefity pre svoje zdravie môžete práve v tomto modeli. Na prvý pohľad je táto vírivka síce malá, no potom ako sa v nej pohodlne uložíte, príjemne prekvapí svojou priestranosťou. Má dve rôzne lehátka, ktoré sa líšia nielen svojim tvarom, ale aj rozmiestneným hydromasážnych trysiek a tak budete mať na výber dva rôzne masážne zážitky.

Vychutnať  si dokonalé uvoľnenie v modeli, ktoré získalo prestížne medzinárodné ocenenie za dizajn RED DOT 2016 si budete môcť pravidelne sám, či vo dvojici, ale pohodlne sa tam vojdú aj tri osoby.

Parametre, ktoré by vás mohli zaujímať, sú nasledovné. Rozmery strán vírivky sú 160,5 x 216 cm, s hĺbkou 83 cm. Kapacita vírivky je 3 osoby a maximálny objem je 660 litrov. Táto kombinácia spolu so 43 hydromasážnymi tryskami sa postará o váš dokonalý welness zážitok aj v tejto minimalistickej podobe.

  1. Vírivka CITY SPA JACUZZI

Aj v tomto modeli si môžete vychutnať relaxačný kúpeľ vírivej vane aj keď práve máte k dispozícii trochu skromnejší priestor. Rozmery strán tohto výnimočného modelu sú 160 x 150 cm. Hĺbka vane je 75 cm a jej objem je až 570 litrov. Model má dva pohodlné lehátka, ale bez problémov si v ňom užijú bezstarostný relax s dostatočným priestorom aj tri osoby. Jedinečnosťou tohto modelu sú jeho hydromasážne trysky a ich exkluzívna technológia. Tieto značkové PowerPro® trysky totiž poskytujú nízko tlakovú hydromasáž prostredníctvom Aqualibrium™ – perfektnej zmesi vzduchu a vody. 4 druhy rôznych trysiek sa postarajú o dokonalý hydromasážny zážitok.

Takzvané smerovacie trysky zmierňujú napätie, priaznivo vplývajú na krvný obeh v bokoch a sústredia masáž ku kľúčovým tlakovým bodom v zápästí. Ďalšie špeciálne trysky s označením NX2 sa špeciálne sústreďujú na citlivú oblasť krku, ktorá býva bežne ťažko dosiahnuteľná. Dokonca sa v tejto oblasti dá zmeniť smer alebo intenzita manuálnym nastavením trysky. Tretí druhy trysiek BX má jedinečné žliabkovanie, vytvára špirálový prúd vzduchu a vody a predstavuje ideálnu masáž pre malé svalové skupiny. Pochváliť sa môžu svojimi omladzujúcimi účinkami a účinnou pomocou preťaženým svalom a kĺbom. Aj týmto tryskám sa dá plne nastavovať sila tlaku podľa toho, aká vám bude príjemná. Posledný typ trysiek RX je veľkostne skromný, za to však veľmi účinné dosahuje na kľúčové svaly a nervy na celom chrbte, čím poskytuje veľmi príjemnú až rozmaznávajúcu masáž.

  1. Vírivka DELFI JACUZZI

Tento model je špecifický tým, že napriek rozmerom, ktoré väčšinou stačia pre kúpeľ 2-3 ľudí, dopraje pohodlný zážitok z hydromasážnej vane až 4 osobám. 

Môžete si vybrať zo 4 priestranných sedadiel vrátane jedného lehátka. O pôžitok z vírivky sa okrem príjemne teplej vody postarajú hydromasážne nastaviteľné trysky Power Pro®. Ich ergonomickému umiestneniu budete vďačiť za dokonalú a intenzívnu masáž pri ktorej nebude vynechaná žiadna namáhaná časť vášho tela.

DELFI JACUZZI

Ďalšími výhodami tohto modelu je najnovšia dezinfekčná technológia, vďaka ktorej je o hygienickú čistotu vašej vírivky stopercentne postarané, ale aj ďalšie vymoženosti ako vodopád, viacfarebné podsvietenie či hudobný systém s MP3 a Bluetooth technológiou. 

Jeho minimalistický dizajn a hladké línie z neho robia kúsok, vhodný do akéhokoľvek prostredia. S rozmermi 190 x 190 x 80 cm môže zdobiť aj vašu záhradu, terasu či dokonca aj vhodný interiérový priestor.