Od roku 1998 rozvíjame vlastnú dizajnérsku dielňu. V jej čele nestojí nikto iný než akademický sochár Petr Slanina. V roku 2002 sa naša firma oficiálne predstavila ako prvý a jediný výrobca masážnych bazénov v ČR. Budujeme vlastný dizajn a sme čisto český výrobca. Porovnávať sa s priamou zahraničnou konkurenciou je pre nás výzvou, ktorú radi prijímame. Veríme si a veríme našim produktom.

Sme otvorení aj spolupráci s dalšími českými dizajnérmi. MOLO Architekti spoločně s MgA. Jaroslavom Chramostom stoja za dizajnom opláštenia revolučnej novinky spa Solitaire.

Filip Streit a Ivan Dlabač zo štúdia Divan Design sú autormi novej vírivky Divan pre komerčné použitie s unikátnym funkčným systémom opláštenia Kompakt.

Dizajnéri Petr Slanina (USSPA) a Filip Streit (Divan Design) spoločne vytvorili unikátny dizajn novej generácie privátnych vírivek USSPA, z ktorých prvý model LyraiN bol ocenený prestížnym ocenením RED DOT 2016.
red dot design award

DIZAJN USSPA PRIVAT

Moderný, nadčasový vzhľad novej generácie víriviek USSPA | privat skrýva nečakané možnosti. Čistých línií účelného dizajnu bolo možné dosiahnuť len vďaka skúsenostiam a perfektnému zvládnutiu výrobnej technológie.

Z prvej generácie si nová vírivka prináša všetky zásadné, časom osvedčené a užívateľmi vyhľadávané prednosti. Každá z oceňovaných funkcií je ešte vylepšená a dotiahnutá k dokonalosti.

Viac info

DIZAJN USSPA SWIM

Dizajn modelov USSPA | swim nasleduje moderné trendy. Čisté línie elegantných tvarov v sebe ukrývajú praktické funkcie. Perfektne zvládnuté výrobné technológie nám umožňujú maximálne využitie možností používaných materiálov. Výsledkom sú termálne bazény s dokonale využiteľným priestorným interiérom.

Viac info