DIPHANO®

O ZNAČKE DIPHANO®

DIPHANO® je dcérska spoločnosť luxusného belgického výrobcu exteriérového nábytku spol. MANUTTI .

DIPHANO® sa vyznačuje jedinečným dizajnom. Jeho produkty sú jednoduché, ale rafinované a vyvolávaju vo Vás pocit radosti zo života vďaka svojmu uvoľnenému dizajnu a to všetko vo veľmi príjemnej cene . Preto sa už za veľmi krátku dobu stali ozdobou exteriérových priestorov aj u zámožných klientov po celom svete . Majiteľ Stephane de Winter aj pri tomto projekte ukázal svoju genialitu a cit .

Luxusný exteriérový nábytok DIPHANO

Kolekcie Belgickej spoločnosti Diphano  ponúkajú riešenia na všetkých úrovniach. Každá z nich bola vyvinutá interným dizajnérskym tímom a vyrobená s vynikajúcou zručnosťou. 

Náš cieľ ? Prekračujte očakávania našich zákazníkov.

Naše kolekcie čerpajú inšpiráciu z našich dlhoročných skúseností na trhu s vonkajším nábytkom. S odolnými materiálmi a vynikajúcou povrchovou úpravou je každý kus Diphano vyrobený tak, aby vydržal. Odolné voči poveternostným vplyvom, stálofarebné a ľahko udržiavateľné,  ponecháva vám viac času na to, aby ste si užili to, na čom skutočne záleží.

Hrajte sa s rôznymi zostavami, materiálmi a štýlmi. Náš vonkajší nábytok je ľahký, stohovateľný a vysoko prispôsobiteľný každému miestu alebo kontextu. Umožní vám bez námahy zmeniť  štýl vášho vonkajšieho priestoru. Zo dňa na noc, z relaxácie na párty.