DREAM MAKER SPAS®

Dream Maker Spas vyrobené v USA.

vírivky Dream Maker Spa

Vírivky  Dream Maker sa vyrábajú výlučne v USA, vo  vlastnej továrni v inovačnom centre v Lake Mary na Floride. Od februára 2020 sa spoločnosť Dream Maker Spas stala súčasťou koncernu JACUZZI Brands, najväčšieho a najstaršieho svetového výrobcu hydromasážnych vírivých bazénov , vlastníka vyšše 250 svetových patentov v hydromasážnom priemysle , ktorého história siaha až do konca 19 storočia . Odborný personál technikov a špecialistov zaisťuje, že všetky výrobky spĺňajú najprísnejšie  normy kontroly kvality. To zahŕňa prísne 24-hodinové testovanie vody pre každú vírivku ešte pred tým, ako opustí výrobu . 

KVALITA a VÝNIMOČNOSŤ

Dream Maker Spas je jedným z najväčších svetových výrobcov rotačne formovaných víriviek a od uvedenia tohto typu výroby do kúpeľného priemyslu v roku 1997 je vôbec lídrom na svetovom trhu.

Dream Maker Spas je lídrom v oblasti inovácií a technológií a je výhradným výrobcom produktov vyrobených pomocou patentovaného a chráneného materiálu Syncrylic™.

Cieľ spoločnosti Dream Maker Spa je jednoduchý. Poskytovať špičkové produkty, ktoré každému umožnia užívať si voľný čas, rekreáciu a wellness – bez ohľadu na to, koľko miesta máte pre vírivku alebo koľko sa rozhodnete investovať do dokonalého manželstva zdravia a potešenia.

CERTIFIKÁCIE  

Spoločnosť Dream Maker Spas je hodnotená spoločnosťou TradeCertified.com ako „číslo 1 v hodnote produktu“

Spoločnosť Dream Maker Spas sa v správe TradeCertified ™ Executive Summary Report umiestnila na prvom mieste v hodnote produktov. TradeCertified ™ je nezávislá organizácia, ktorá hodnotí podniky, profesionálov a servisné strediská, aby zákazníkom ponúkla komplexné informácie o ich podnikaní a produktoch.

Dream Maker Spas sa vyznačuje aj tým, že je certifikovaný spoločnosťou Spa Certified , čo znamená, že spĺňa najprísnejšie certifikačné kritériá odvetvia, ktoré hodnotia svedectvá zákazníkov, podnikové občianstvo, históriu sťažností a reklamácií , školenia služieb, vzdelávanie zamestnancov, pridruženie k priemyslu, roky podnikania a ďalšie.


VÝNIMOČNÝ MATERIÁL

Syncrylic ™ je patentovaná receptúra navrhnutá tak, aby bola ľahšia a odolnejšia ako štandardný akrylát, a je k dispozícii na všetkých vírivkách  spoločnosti Dream Maker Spas, svetového inovátora v oblasti dizajnu a výroby víriviek . Syncrylic ™ bol vyvinutý s cieľom ponúknuť to najlepšie z oboch svetov, mať krásny vzhľad akrylu pri zachovaní tvrdých, nárazuvzdorných vlastností polyetylénu. 

Výrobná technológia rotačného modulovania je používána v celej rade odborov , v ktorých je kladený dôraz na na životnosť, vodeodolnosť a hygienickú nezávadnosť. Počas tohto procesu je granulovaný polyethylen s vysokou hustotou (HDPE) tvarovaný v prehriatej a pomali rotujúcej forme do požadovaného tvaru. 

Vzhľad akrylu. Trvanlivosť polyetylénu s vysokou hustotou tzv. HDPE . Syncrylic™sa používa na výrobu všetkých telies víriviek  Dream Maker Spa.

Ako sa výraba vírivka Dream Maker Spa ? Pozrite nižšie

Takto vyrobená škrupina je veľmi ľahká, ale i napriek tomu mimoriadne pevná a trvanlivá. HDPE škrupina nepotrebuje žiadne drevené alebo kovové podporné konštrukcie a odpadá riziko vzniku trhlín alebo poškriabaní . Výsledkom je stabilná, elegantne tvarovaná škrupina s hygienicky nezávadným povrchom vyrobená za zlomok ceny akrylátovej vírivky.

Dream Maker Spa je momentálne na svetovom trhu najlepšou voľbou v tejto cenovej kategórii víriviek !

vírivky Dream Maker Spa