MANUTTI®

O ZNAČKE MANUTTI®

Manutti® je belgická spoločnosť, ktorá vyvíja a poskytuje elegantný a exkluzívny exteriérový nábytok. V roku 2002, belgičan Stephane de Winter navrhol nový druh nábytku, vyrábaný zo syntetického vlákna. Vďaka tomuto exkluzívnemu nábytku bolo možné previezť štýl bývania v interiéri do rozšíreného exteriéru.To bol začiatok novej značky s jasnou víziou. V dnešnej dobe ja MANUTTI® svetovou špičkou v oblasti exteriérového nábytku.

Manutti® sa vyznačuje jedinečným dizajnom. Jeho produkty sú jednoduché, ale rafinované a vyvolávaju vo Vás pocit radosti zo života vďaka svojmu uvoľnenému dizajnu.

Kolekcie zahŕňajú okrem stoličkiek a pohoviek aj lehátka z exteriérových materiálov ako je látka NAUTIC, nerezová oceľ,  hliník ošetrený práškovou farbou, umelé  vlákna a teak. Tieto materiály sú vyvíjané a vybrané tak, aby odolali všetkým poveternostným podmienkam. V kolekciách nájdete modely od tradičného až po moderný štýl.

Manutti® je tiež slávny pre svoje exkluzívne vyrábané stoly, kombinujúce napríklad teakové drevo najvyššej kvality s materiálmi, ako je belgický kameň, stoly z nerezovej ocele a pod….

Okrem toho je v ponuke Manutti široká škála príslušenstva, ako je vonkajšie osvetlenie, elegantné vonkajšie koberce a široká ponuka slnečníkov.

Manutti luxusný exteriérový nábytok