Majte doma vlastný dovolenkový resort.

Majte doma vlastný dovolenkový resort

Milujete saunovanie, horúce kúpele, masáže, vírivky, ale zdá sa vám časté navštevovanie spa nepraktické a časovo náročné? Máte radi súkromie a nie ste fanúšikom verejných wellness zariadení a kúpalísk? Chceli by ste si dopriať spa radovánky v súkromí s rodinou alebo priateľmi? Čo si tak vytvoriť svoj vlastný dovolenkový resort priamo u vás doma?

Relax v pohodlí domova bez problémov

Predstavte si, že už nemusíte nikam chodiť ani cestovať. Doma vás bude čakať všetko, čo potrebujete na dokonalé zrelaxovanie sa. Najväčšou výhodou je však súkromie, úroveň hygieny  a možnosť využitia domáceho wellnessu kedykoľvek. Po ťažkom a náročnom dni v práci by každému dobre padol oddych v horúcom kúpeli vo vírivke s hydromasážou. Hydroterapia nahradí osobného maséra. Kúpeľ vám pomôže zbaviť sa napätia, uvoľniť sa, zabudnúť na stres a pozitívne sa naladiť. Hydromasáž uvoľní svalstvo, zlepší cirkuláciu krvi v tele a pomôže vám zbaviť sa bolesti pohybového ústrojenstva. Zaspávanie už nikdy nebude problém. Výhodou víriviek je, že sú kompaktné a priestorovo nenáročné. V súčasnosti majú kvalitné vírivky prekvapivo nízku spotrebu a celkové nízke prevádzkové náklady . Vďaka možnosti nastavenia teploty vody si môžete vychutnať pobyt v tomto zariadení počas celého roka. Mať vírivku priamo u vás doma určite ocení váš partner, pretože nie je nič romantickejšie ako horúci kúpeľ počas chladného zimného večera pod holým nebom.

Ste milovník plávania? 

Skvelou voľbou pre vás je celoročný bazén s protiprúdom. Vďaka svojim rozmerom sa zmestí na každú záhradu. Prúd si môžete sami regulovať a zvoliť si najvhodnejšiu rýchlosť. Tým pádom je vhodný naozaj pre každého, či už ste náročný plavec alebo len rekreačný. Veľkým pozitívom je, že sa pri plávaní nemusíte nikomu vyhýbať a plávať môžete po celý rok. Celý bazén máte len pre seba. Plávanie zlepšuje kondíciu, pomáha pri chudnutí a prirodzene formuje postavu. K vytvoreniu dokonalého dovolenkového resortu u vás doma patrí určite sauna. Poskytne vám nielen relax ale i mnoho zdravotných benefitov. Zvyšuje odolnosť imunitného systému voči chorobám a vírusom. Pomáha bojovať pri problémoch s dýchaním, alergiami, ale i pri kardiovaskulárnych ťažkostiach. Rozhodovanie o kúpe sauny uľahčia sauny na mieru, vďaka ktorým si vytvoríte saunu presne podľa vašich predstáv a potrieb. Nič vám už nebude brániť vychutnať si zážitok wellnessu počas celého roka v pohodlí domova.