O značke

O značke Jacuzzi

O značke Jacuzzi

Doprajte si to najlepšie z víriviek značky Jacuzzi®

"Meno, ktoré sa etablovalo ako vynálezca aj ako inovátor.
Jacuzzi® - názov, ktorý to všetko začal."

Jacuzzi® je meno, ktoré najlepšie definuje hydromasážny zážitok - vírivku. Jacuzzi® - najstaršia spoločnosť na svete a samotný tvorca víriviek zaoberajúca sa výrobou hydromasážnych systémov a víriviek. Viac ako 100 rokov histórie a skúseností, viac ako 250 svetových patentov, inovácie, exkluzívny dizajn a špičková kvalita. Vírivka Jacuzzi® je spoločenská, súkromná, zábavná, oddychová, a v každom smere vo Vás zanechá túžbu chcieť viac.

virivka virivky jacuzzi 3

 

Kvalita, ktorá Vám udrie do očí

Vírivky Jacuzzi® predstavujú najvyššiu kvalitu prevedenia, použitých materiálov, prepracovania hydromasáže, inovatívne technológie a ešte oveľa viac. Vírivka má byť miestom pre maximálny oddych a regeneráciu v akomkoľvek čase a prostredí. To všetko Vám vírivky Jacuzzi® poskytujú v najvyššej kvalite a za veľmi nízke prevádzkové náklady. Vysoká miera kvality víriviek Jacuzzi® je určovaná aj vysokou kvalitou odborného záručného, ako aj pozáručného servisu, dostupnosti náhradných dielov a poradenstva. Na tieto veci spoločnosť Jacuzzi® kladie enormný dôraz, čím je dosiahnutá obrovská spokojnosť majiteľov víriviek Jacuzzi®.

jacuzzi o znacke res


Ocenenia a výhry značky Jacuzzi® 

accolades

 

 

Hottub Sauna and Wellness - vírivky Jacuzzi, inštalácie, servis a omnoho viac 

Nie len 13. rok našej histórie, ale aj stovky skutočných realizácií a nie len fotografií potvrdzuje, že Hottub Sauna and Wellness sa radí medzi najväčších a najstabilnejších špecialistov v dodávke značkových wellness zariadení od svetových výrobcov, ktorí sa svojou obrovskou históriou a produktovým vývojom stali zaslúžene svetovým pojmom vo svojom odbore.

Ako generálny importér pre SR si Vám s veľkou hrdosťou dovoľujeme ponúknúť vírivky od spol. JACUZZI®, USA a MAAX SPAS ARIZONA, USA, exkluzívne sauny od fínskeho saunového dizajnéra TIMO NAKARI, exkluzívny záhradny nábytok od belgickej spol. MANUTTI, exkluzívne slnečníky švajčiarskej spol. GLATZ, solárných spŕch talianskej spol. ARKEMA DESIGN a veľa ďaších.

Samozrejmosťou sú u nás komplexné služby, ako napr.: záručný a pozáručný servis, odborné poradenstvo, technická podpora, príslušenstvo, chémia na úpravu vody, chémia na čistenie a údržbu, odborní technici pokrývajúci celé územie SR, produktové doplnky atď.

Veľké množstvo nami zastupovaných značiek a ich produktov si môžete osobne pozrieť v našom showroome v Bratislave, ktorý je svojou rozlohou 500 m2 najväčší svojho druhu na Slovensku. Dajte prednosť tradícii, profesionalite, osobnému prístupu, slušnosti, kvalite a rozumným cenám. Prídite sa pozrieť do nášho showroomu a presvedčte sa osobne, kam, komu a za čo budete posielať peniaze za nákup. Všetko ostatné na webe je len ilúzia.

Tešíme sa na Vás,

team HOTTUB Shop