Len s HOTTUB Sauna & Wellness® zažijete najkrajšiu chvíľu vášho dňa

Zažite jedinečné chvíle počas všedného dňa, posilňujte si zdravie a budujte kondíciu v celoročnom bazéne Swim Spa a vo vírivke.

Život je dar a treba ho žiť naplno. Tešiť sa z obyčajných vecí a vytvárať si čo najviac príležitostí, aby sme si kažodenné bytie čo najviac užívali. K tomu však potrebujeme zdravie. To by malo byť v rebríčku našich hodnôt na prvom mieste. Zároveň je našou povinnosťou príkladne sa oň starať. Každá maličkosť v tomto smere sa počíta – použitie schodov na miesto výťahu, miska zeleniny k obedu či pohár čistej vody namiesto sladkej limonády. 

Chcete aj vy urobiť niečo pre svoje fyzické a psychické zdravie a tešiť sa každý deň na obľúbenú činnosť? Máme pre vás tip.
Plávanie v celoročných bazénoch s protiprúdom, s integrovanými hydromasážnymi tryskami pre základnú hydromasáž a možnosťou skombinovať Swim Spa so samostatnou vírivkou, je spojením príjemného s užitočným. 

Čo musíte urobiť pre to, aby sa túžba stala skutočnosťou? Prečítajte si viac o bazénoch s protiprúdom a vírivkách, ktoré ponúka firma HOTTUB Sauna and Wellness, autorizovaný a generálny importér viacerých svetoznámych značiek na Slovensku. 

HOTTUB Sauna & Wellness® je na trhu od roku 2005

Keď robíte to, čo vás baví, dávate do toho srdce, poctivo pracujete a neustále sa snažíte svoje služby vylepšovať, úspech vás neminie. Podobným spôsobom k podnikaniu na Slovensku pristupuje aj rodinná firma HOTTUB Sauna and Wellness. 

Firma poskytuje komplexné služby v oblasti wellness. Vo svojom portfóliu má viac ako tisíc úspešných wellness realizácií pre známe hotely a súkromných zákazníkov. Ponúka služby spočívajúce v návrhu, konzultácii, odbornej podpore, dodaní, inštalovaní, sprevádzkovaní a zaškolení používania celoročných bazénov s protiprúdom Swim Spa a wellness produktov, ako napríklad víriviek značky USSPA alebo Jacuzzi, prvotriednych saunách na mieru, špičkových terapeutických zariadení a exteriérového nábytku. Samozrejmosťou je kvalitný záručný a pozáručný servis. 

Medzi top produkty patria bazény Swim Spa a vírivky

Celoročné bazény Swim Spa s protiprúdom

Swim Spa XL Hottub

Celoročné bazény Swim Spa s protiprúdom predstavujú ideálne riešenie pre tých, ktorí si chcú užívať jedinečné chvíle počas každého dňa v roku pri plávaní a následnej relaxácii. Pravidelný šport a regenerácia vo vírivke sú totiž neodmysliteľnou súčasťou zdravého životného štýlu. Bazén s protiprúdom je produktom 2v1, lebo poskytuje kvalitné fitness i wellness. 

Celoročné bazény USSPA SWIMSPA XL exteriér (4)

Celoročný bazén Swim Spa od HOTTUB Sauna & Wellness® má všetky predpoklady na to, aby vám poskytol dokonalú hydroterapiu 365 dní v roku, bez ohľadu na ročné obdobie a aktuálne počasie. Swim Spa disponuje silným protiprúdom až 3 000 litrov za minútu a hydroterapeutickými tryskami nainštalovanými na bazénových schodoch.  

Celoročný bazén môže byť umiestnený v interiéri alebo exteriéri. Najjednoduchším riešením je nadzemná inštalácia – nepotrebujete stavebné povolenie a bezúdržbový kabinet i rám je z prírodného dreva v ekologickej úprave Thermowood. 

Mechanický, alebo automatický termokryt chráni Swim Spa pred nečistotami z vonkajšieho prostredia. Čerešničkou na torte je napríklad podsvietenie ovládačov prepínania prúdu vody a prisávania vzduchu, zobrazovanie vonkajšej teploty i tej v bazéne alebo INTIMER zaznamenávajúci čas plávania. 

Kvalitné vírivky

Pobyt vo vírivke nie je len o psychickom relaxe. Hydromasáž má viacero pozitívnych účinkov na zdravie. Ide napríklad o zmiernenie bolestí pohybového aparátu, zlepšenie prietoku krvi či skvalitnenie spánku. 

Vírivky, ktoré má v ponuke HOTTUB Sauna and Wellness®, sú do exteriéru aj interiéru, určené do menších priestorov i veľkých záhrad, v ktorých si môže hydromasáž užívať niekoľko ľudí naraz. Vo vírivkách USSPA®, VIBES by USSPA® a, samozrejme, vírivých vaniach Jacuzzi® zažijete maximálny pôžitok z hydroterapie. 

Vírivka Persa iN USSPA
vírivka jacuzzi J375 s jedným ležadlom

Vírivka Jacuzzi® od svetoznámeho výrobcu Jacuzzi®, s viac ako storočnou tradíciou, je zárukou maximálneho komfortu a hlbokej masáže svalov celého tela s minimom starostí. Ekonomický ohrev, štvorstupňová filtrácia i trysky špičkovej kvality sa vyznačujú efektívnym fungovaním a maximálnou spoľahlivosťou. Ergonomické sedenie,LED osvetlenie či držiak na nápoje robia z pobytu v jacuzzi dokonalý zážitok.