USSPA®

O ZNAČKE USSPA

Za našimi produktami je vidieť srdce a kus poctivej práce. Tvoríme lepší svet. V dnešnej hektickej a náročnej dobe pomáhajú naše vírivky a bazény harmonizovať život a kompenzovať tak náročný životný štýl. Nie sme velkovýrobou, nevyrábame naše vírivky ako na bežiacich pásoch. Ideme cestou individuálneho prístupu a zákazkovej výroby. Naši zákazníci sú osobnosti a pre nich tvoríme spa, ktoré vyhovujú vysokým požiadavkám a nárokom na technológiu, dizajn a komfort. Každý náš produkt je premyslený a reflektuje na skúsenosti, ktorých máme veľa. Rozdiel poznáte na prvný pohľad.

DIZAJN

Tvary, farby, technológie, umiestnenie trysiek, ergonómia, počet a pozície kresiel vo vašej vírivke… To sú iba zlomky rovnice, na ktorej konci musí byť spokojnosť, uvolnenie, relaxácia a uzdravenie. Dizajn našich víriviek a bazénov nevzniká náhodne. Každý prvok má svoje opodstatnenie a svoj význam. Vieme, ako dosiahnuť dokonalosť. Skúsený tým a veľa rokov praxe sú silným argumentom. ​Už pri prvej návšteve nášho showroomu pochopíte…

Viac info

VÝVOJ

Cesta vpred, ktorá nekončí. Priority našich klientov sa menia a nároky rastú. Je to prirodzená reakcia na dobu, životný štýl, na možnosti a príležitosti, ktoré život prináša. Chceme viac a to je správne. Vysoké požiadavky na zdravie a relaxáciu sú opodstatnené. Preto vyvíjame nové prvky našich bazénov a víriviek, vylepšujeme technológie a inovujeme. Plníme vaše priania.

Viac info

Nadčasový dizajn spája elegantné línie, komplexnú hydroterapiu a skvelé pohodlie. Špičková kvalita a efektivný chod vám spríjemní každodennú relaxáciu. Produkty USSPA | privat sú tým nejlepším, čo môžete z víriviek mať. Ak túžite po dokonalosti, maximálnej technologickej výbave a ste náročný, sú vírivky USSPA | privat tým, čo hľadáte. Až s vírivkou USSPA | privat spoznáte, v čom je kúzlo hydroterapie.

Veľkorysý priestor, príjemná teplota vody a možnosť celoročného plávania vonku. Naviac až prekvapivo nízka spotreba energie a nenáročná údržba. Pozvoľný vstup do bazénu a rafinované umiestnenie trysiek pre základnú hydroterapiu. Regulovateľný protiprúd, protišmyková podlaha a madlá pre akvatické cvičenie robí z vášho termálneho bazéna skvelé miesto pre dennú relaxáciu. Ideálne pre váš životný štyl a kondíciu.