spaculture®

Funkčná kozmetika pre vírivky a bazény.

Revolúcia v starostlivosti o vodu vo vírivkách a bazénoch.

VIBES by USSPA®

O ZNAČKE USSPA

Za našimi produktami je vidieť srdce a kus poctivej práce. Tvoríme lepší svet. V dnešnej hektickej a náročnej dobe pomáhajú naše vírivky a bazény harmonizovať život a kompenzovať tak náročný životný štýl. Nie sme velkovýrobou, nevyrábame naše vírivky ako na bežiacich pásoch. Ideme cestou individuálneho prístupu a zákazkovej výroby. Naši zákazníci sú osobnosti a pre nich tvoríme spa, ktoré vyhovujú vysokým požiadavkám a nárokom na technológiu, dizajn a komfort. Každý náš produkt je premyslený a reflektuje na skúsenosti, ktorých máme veľa. Rozdiel poznáte na prvný pohľad.

DIZAJN

Tvary, farby, technológie, umiestnenie trysiek, ergonómia, počet a pozície kresiel vo vašej vírivke… To sú iba zlomky rovnice, na ktorej konci musí byť spokojnosť, uvolnenie, relaxácia a uzdravenie. Dizajn našich víriviek a bazénov nevzniká náhodne. Každý prvok má svoje opodstatnenie a svoj význam. Vieme, ako dosiahnuť dokonalosť. Skúsený tým a veľa rokov praxe sú silným argumentom. ​Už pri prvej návšteve nášho showroomu pochopíte…

Viac info

VÝVOJ

Cesta vpred, ktorá nekončí. Priority našich klientov sa menia a nároky rastú. Je to prirodzená reakcia na dobu, životný štýl, na možnosti a príležitosti, ktoré život prináša. Chceme viac a to je správne. Vysoké požiadavky na zdravie a relaxáciu sú opodstatnené. Preto vyvíjame nové prvky našich bazénov a víriviek, vylepšujeme technológie a inovujeme. Plníme vaše priania.

Viac info

Nadčasový dizajn spája elegantné línie, komplexnú hydroterapiu a skvelé pohodlie. Špičková kvalita a efektivný chod vám spríjemní každodennú relaxáciu. Produkty USSPA | privat sú tým nejlepším, čo môžete z víriviek mať. Ak túžite po dokonalosti, maximálnej technologickej výbave a ste náročný, sú vírivky USSPA | privat tým, čo hľadáte. Až s vírivkou USSPA | privat spoznáte, v čom je kúzlo hydroterapie.

Veľkorysý priestor, príjemná teplota vody a možnosť celoročného plávania vonku. Naviac až prekvapivo nízka spotreba energie a nenáročná údržba. Pozvoľný vstup do bazénu a rafinované umiestnenie trysiek pre základnú hydroterapiu. Regulovateľný protiprúd, protišmyková podlaha a madlá pre akvatické cvičenie robí z vášho termálneho bazéna skvelé miesto pre dennú relaxáciu. Ideálne pre váš životný štyl a kondíciu.

TALENTI®

O ZNAČKE TALENTI®

Talenti luxusný exteriérový nábytuk

Taliansky výrobca luxusného exteriérového nábytku spoločnosť Talenti navrhuje a vyrába luxusný exteriérový nábytok  ktorý  ožíva vďaka talentovaným mužom a ženám a medzinárodne uznávaným dizajnérom.

Talenti , to sú ambiciózni ľudia, ktorí majú na mysli niečo, čo ešte neexistuje, originálne nápady  a nástroje, ktoré vytvárajú kus nábytku z detailov, starostlivo vyberajú materiály a povrchové úpravy, študujú  priestory, ponúkajú zostavy exteriérového nábytku v ktorých sa ľudia môžu spoznať. Krásne a funkčné zariadenie exteriéru, praktické a príjemné prostredie na bývanie, ktoré prechádza skúškou času a premení akýkoľvek vonkajší priestor na súbor života,  na miesto malých a veľkých zážitkov.

Talenti, to sú skutočné  emócie pod holým nebom!

DIPHANO®

O ZNAČKE DIPHANO®

DIPHANO® je dcérska spoločnosť luxusného belgického výrobcu exteriérového nábytku spol. MANUTTI .

DIPHANO® sa vyznačuje jedinečným dizajnom. Jeho produkty sú jednoduché, ale rafinované a vyvolávaju vo Vás pocit radosti zo života vďaka svojmu uvoľnenému dizajnu a to všetko vo veľmi príjemnej cene . Preto sa už za veľmi krátku dobu stali ozdobou exteriérových priestorov aj u zámožných klientov po celom svete . Majiteľ Stephane de Winter aj pri tomto projekte ukázal svoju genialitu a cit .

Luxusný exteriérový nábytok DIPHANO

Kolekcie Belgickej spoločnosti Diphano  ponúkajú riešenia na všetkých úrovniach. Každá z nich bola vyvinutá interným dizajnérskym tímom a vyrobená s vynikajúcou zručnosťou. 

Náš cieľ ? Prekračujte očakávania našich zákazníkov.

Naše kolekcie čerpajú inšpiráciu z našich dlhoročných skúseností na trhu s vonkajším nábytkom. S odolnými materiálmi a vynikajúcou povrchovou úpravou je každý kus Diphano vyrobený tak, aby vydržal. Odolné voči poveternostným vplyvom, stálofarebné a ľahko udržiavateľné,  ponecháva vám viac času na to, aby ste si užili to, na čom skutočne záleží.

Hrajte sa s rôznymi zostavami, materiálmi a štýlmi. Náš vonkajší nábytok je ľahký, stohovateľný a vysoko prispôsobiteľný každému miestu alebo kontextu. Umožní vám bez námahy zmeniť  štýl vášho vonkajšieho priestoru. Zo dňa na noc, z relaxácie na párty.

DREAM MAKER SPAS®

Dream Maker Spas vyrobené v USA.

vírivky Dream Maker Spa

Vírivky  Dream Maker sa vyrábajú výlučne v USA, vo  vlastnej továrni v inovačnom centre v Lake Mary na Floride. Od februára 2020 sa spoločnosť Dream Maker Spas stala súčasťou koncernu JACUZZI Brands, najväčšieho a najstaršieho svetového výrobcu hydromasážnych vírivých bazénov , vlastníka vyšše 250 svetových patentov v hydromasážnom priemysle , ktorého história siaha až do konca 19 storočia . Odborný personál technikov a špecialistov zaisťuje, že všetky výrobky spĺňajú najprísnejšie  normy kontroly kvality. To zahŕňa prísne 24-hodinové testovanie vody pre každú vírivku ešte pred tým, ako opustí výrobu . 

KVALITA a VÝNIMOČNOSŤ

Dream Maker Spas je jedným z najväčších svetových výrobcov rotačne formovaných víriviek a od uvedenia tohto typu výroby do kúpeľného priemyslu v roku 1997 je vôbec lídrom na svetovom trhu.

Dream Maker Spas je lídrom v oblasti inovácií a technológií a je výhradným výrobcom produktov vyrobených pomocou patentovaného a chráneného materiálu Syncrylic™.

Cieľ spoločnosti Dream Maker Spa je jednoduchý. Poskytovať špičkové produkty, ktoré každému umožnia užívať si voľný čas, rekreáciu a wellness – bez ohľadu na to, koľko miesta máte pre vírivku alebo koľko sa rozhodnete investovať do dokonalého manželstva zdravia a potešenia.

CERTIFIKÁCIE  

Spoločnosť Dream Maker Spas je hodnotená spoločnosťou TradeCertified.com ako „číslo 1 v hodnote produktu“

Spoločnosť Dream Maker Spas sa v správe TradeCertified ™ Executive Summary Report umiestnila na prvom mieste v hodnote produktov. TradeCertified ™ je nezávislá organizácia, ktorá hodnotí podniky, profesionálov a servisné strediská, aby zákazníkom ponúkla komplexné informácie o ich podnikaní a produktoch.

Dream Maker Spas sa vyznačuje aj tým, že je certifikovaný spoločnosťou Spa Certified , čo znamená, že spĺňa najprísnejšie certifikačné kritériá odvetvia, ktoré hodnotia svedectvá zákazníkov, podnikové občianstvo, históriu sťažností a reklamácií , školenia služieb, vzdelávanie zamestnancov, pridruženie k priemyslu, roky podnikania a ďalšie.


VÝNIMOČNÝ MATERIÁL

Syncrylic ™ je patentovaná receptúra navrhnutá tak, aby bola ľahšia a odolnejšia ako štandardný akrylát, a je k dispozícii na všetkých vírivkách  spoločnosti Dream Maker Spas, svetového inovátora v oblasti dizajnu a výroby víriviek . Syncrylic ™ bol vyvinutý s cieľom ponúknuť to najlepšie z oboch svetov, mať krásny vzhľad akrylu pri zachovaní tvrdých, nárazuvzdorných vlastností polyetylénu. 

Výrobná technológia rotačného modulovania je používána v celej rade odborov , v ktorých je kladený dôraz na na životnosť, vodeodolnosť a hygienickú nezávadnosť. Počas tohto procesu je granulovaný polyethylen s vysokou hustotou (HDPE) tvarovaný v prehriatej a pomali rotujúcej forme do požadovaného tvaru. 

Vzhľad akrylu. Trvanlivosť polyetylénu s vysokou hustotou tzv. HDPE . Syncrylic™sa používa na výrobu všetkých telies víriviek  Dream Maker Spa.

Ako sa výraba vírivka Dream Maker Spa ? Pozrite nižšie

Takto vyrobená škrupina je veľmi ľahká, ale i napriek tomu mimoriadne pevná a trvanlivá. HDPE škrupina nepotrebuje žiadne drevené alebo kovové podporné konštrukcie a odpadá riziko vzniku trhlín alebo poškriabaní . Výsledkom je stabilná, elegantne tvarovaná škrupina s hygienicky nezávadným povrchom vyrobená za zlomok ceny akrylátovej vírivky.

Dream Maker Spa je momentálne na svetovom trhu najlepšou voľbou v tejto cenovej kategórii víriviek !

vírivky Dream Maker Spa

KLAFS®

HOTTUB Sauna & Wellness® je oficiálnym partnerom nemeckého výrobcu exkluzívnych sáun a zariadení pre Wellness. Značka KLAFS predstavuje to najlepšie, čo sa momentálne na svetovom trhu nachádza.

HOTTUB Sauna & Wellness

Všetky naše sauny vyrábame na mieru Vašim požiadavkam. Kvalitu zaručujú okrem našich skúseností hlavne starostlivo vyberané materiály a funkčný dizajn. Spoľahnite sa na naše zručnosti a rešpekt k tradíciám a Vaša nová sauna sa stane členom rodiny.

DOKONALÝ DIZAJN

Dizajn, ktorý si berie to najlepšie z fínskych tradícií, ale prispôsobuje sa najnovším trendom. Či už je to vďaka našim vlastným inováciám, plynúcim z našich skúseností alebo vďaka spolupráci s miestnymi šikovnými dizajnérmi a architektami. Pre Váš domov chcete vždy to najlepšie. Čo môže byť lepšie, ako vytvorenie výnimočnej atmosféry plnej relaxu a oddychu?

KVALITA A TECHNOLÓGIE

Kto rozumie technológiám saunovania lepšie ako rodený Fín? Vďaka našej dlhodobej spolupráci s fínskym dizajnérom sáun Timom Nakarim vieme, že život vo Fínsku sa nielen točí okolo sauny, ale prebieha priamo v nej. Nechajte pokoj a ukľudňujúce účinky sauny vstúpiť aj do Vášho života.

DETAILY ROZHODUJÚ

Kto chce dlhodobo svojimi výrobkami uspokojovať náročných zákazníkov, musí svoju pozornosť sústrediť na každý detail. Preto vieme, že každý predmet v saune je nanajvýš dôležitý a má svoje nezastúpiteľné miesto. Vďaka detailom a doplnkom, ako sú opierky, dvere, lavice či lícovanie jednotlivých stien obstojíme aj u náročných, často vysoko odborných klientov, ktorí si na kvalitu potrpia a zároveň si ju vedia vychutnať.


DIZAJNÉR TIMO NAKARI

Narodený: 1963

Národnosť: fínska

Povolanie: dizajnér sáun

V roku 1995 začal pracovať pre spoločnosť Nokia, neskôr pre obchodné oddelenie Fínskej ambasády v Budapešti. V roku 2005 rozbieha vlastnú výrobu sáun spoločne s maďarským priateľom, tesárom Emilom Pakozdim. Na Slovensku spolupracuje so spoločnosťou Hottub Sauna and Wellness.

ROZHOVOR S TIMOM NAKARIM Z ČASOPIU PEKNÉ BÝVANIE 10/2012

Pán Nakari, čo pre fínov znamená saunovanie?

Sauna bola pre Fínov vždy niečo ako kúpeľňa, a to odjakživa. Ako ideálne miesto k odpočinku si ju Fíni veľmi často doprajú spolu s priateľmi. Keď sa rodiny navzájom navštívia, súčasťou večerného programu býva spravidla vždy aj spoločné saunovanie. Muži a ženy sa saunujú vždy oddelene, a to aj vo verejných saunách. Tie sú k tomu vždy prispôsobené a vždy tu nájdete sauny pre mužov a pre ženy. Šťastnejší z fínov majú saunu priamo pri jazere. Musí to byť čo najbližšie k jazeru, aby ste si mohli ísť hneď aj zaplávať. Kúri sa pomocou piecky na drevo. Sauna je tiež súčasťou biznisu. V každej väčšej firme alebo úrade majú totiž svoju vlastnú saunu, ktorú môžu zamestnanci využívať. Staré porekadlo vraví, že najlepšie obchody sa uzatvárajú práve v saune. Všetci sú tam totiž rovní – sú nahí a tak im neostáva nič iné, než byť úprimní. Pravda tak vypláva ihneď na povrch.

Odlišuje sa nejakým spôsobom tradičná fínska sauna od slovenskej verzie?

Fínska sauna býva pevnou súčasťou domu. Tradičné domy sú z dreva, takže sauna nemusí stáť niekde bokom. Nie je považovaná za žiadny luxus, zvláde ju postaviť každý tesár. Fíní si ju naozaj obľúbili, nedokážu si život bez nej predstaviť. Je súčasťou kúpeľne, miestom, kde sa predhrejete, kým si dáte sprchu. V strednej Európe to tak rozhodne nie je, často prídu starší zákazníci s tým, že si kupujú svoju prvú saunu. To by bolo pre Fínov nepredstaviteľné. Domáca sauna nemá v strednej Európe dlhé korene…

Aká je zásadná ingrediencia správneho a príjemného saunovania?

Veľká piecka a množstvo kameňov. Dobrá cirkulácia vzduchu, pohodlné lavice a správna výška, čiže nie príliš nízky strop a nie príliž nízke sedenie.

Aké sú ideálne materiály pre jej výrobu?

Tradičným materiálom pre výrobu je smrek, na lavice sa používa jelša alebo osika. Momentálne patrí medzi najmodernejšie oblkadové materiály červený kanadský céder alebo tzv. “thermo wood” materiály. Väčšina Fínov používa na vykúrenie sáun mäkké drevo, pretože pri horení nedymí a neobťažuje zápachom.

Môže sa vo fínskej saune saunovať každý?

V zásade áno, vo Fínsku so saunovaním začínajú polročné bábätká a nevyhýbajú sa jej ani veľmi starí ľudia, do sauny chodí skrátka každý. Sauna sa neberie ako šport, ale ako miesto, kde sa dá odpočinúť a zahriať sa. Nemusí to vždy byť intenzívne teplo, väčšine ľudí stačí 60 – 70 ºC, aby si to užili. 

Čo všetko musí dizajnér ovládať, aby navrhol naozaj dokonalý kúsok?

Predovšetkým musí sám pravidelne navštevovať saunu, aby bol schopný porozumieť a pochopiť, akú úlohu hrá napríklad rôzne umiestnenie saunovej piecky pri cirkulácii vzduchu. Tiež vďaka tomu získa jedinečnú skúsenosť, aké pohodlné môžu byť lehátka a lavice, ak chcete používať saunu pravidelne. Podstatnou ingredienciou úspechu je poznanie, že iba z naozaj nefalšovaných a kvalitných materiálov dokážete spraviť perfektnú saunu.

Tiež nie je na škodu, ak sa narodil práve vo Fínsku a celé detstvo strávil saunovaním s otcom, ktorý bol do sáun blázon, mal doma tri kúsky a každý večer vyhrieval minimálne jednu z nich. V skutočnosti ale jediné, čo správny dizajnér potrebuje, je ten správny sedliacky rozum, aby mu všetko do seba správne zapadlo a vypadalo to dobre.   

Môže dobrú saunu navrhnúť iný, než fínsky dizajnér?

Tak si nedokážem predstaviť… Žartujem, samozrejme, že môže, pokiaľ si ale prečíta moju predošlú odpoveď.

Čo považujete za najťažší oriešok pri návrhu a spracovaní sauny?

Najťažšie je porozumieť potrebám a želaniam konkrétneho zákazníka. Je dôležité si s ním hneď na začiatku sadnúť a porozprávať sa, spoznať ho. Potom prichádza na radu dizajnér, potrebujete stále nové a nové nápady. Začínajú starosti, kde zoženiete najlepšiu piecku, pretože nie každý pieckar zvládne vyrobiť presne také, aké pre túto saunu potrebujete. Túžite po čo najkvalitnejšom dreve, aby bol výsledok dokonalý, snažíte sa dať dohromady tím ľudí, ktorých by to tiež bavilo a záležalo im na každom detaile tak ako vám… Určite som sa veľa vecí zabudol… Skrátka, keby bola výroba dokonalých sáun jednoduchá, predávali by sa na každom kroku. 

Aké sú najnovšie trendy v saunovom dizajne?

Tak to je jasné. Jednoduché čisté línie a to najlepšie drevo.